Call of Duty Modern Warfare 3 (Uncut) - Steam

Call of Duty Modern Warfare 3 (Uncut) cd key
-83%
₪253.03
₪43.95
Metacritic Score:
7.8 / 10
הפעלה והורדה דרך Steam כל הפרטים יימסרו לאחר הרכישה
 • ז'אנר פעולה
  מולטיפלייר כן
  תאריך יציאה 08 נובמבר 2011
  דירוג
  מפיץ Activision
   ביקורות משתמשים
  במלאי יישלח תוך 5 דקות עד שעתיים
  הוסף למועדפים
  קבלו 22 קריסטלים עם מוצר זה

  בהמשך לעלילה המפורסמת של Modern Warfare, המשחק השלישי בסידרה ממשיך את מסורת העלילה שתקח אותכם בכל רחבי העולם כדי לצוד את מאקארוב שמביא את מדינות העולם למלחמת עולם שלישית. אתם תעברו בין זירות קרב באנגליה, ארצות הברית, גרמניה וצרפת. שם תלחמו מול אוייבים אכזריים בקרבות מהירים ומפוצצים שישאירו אותכם על קצה הכסא והלסת בין הרגליים.

  אבל לא רק העלילה לשחקן יחיד תמצאו פה, מצב הרשת הוא למעשה גולת הכותרת פה. אתם תוכלו לשחק את הסיפור ביחד עם עוד חברים במשחק און ליין או לבצע משימות מיוחדות, Special Ops ולקבל בונוסים שונים למשחקי הרשת שלכם. או שכמובן תוכלו להתחבר ולהלחם מול שחקנים אחרים בכל רחבי העולם במצבי משחק שונים ולהתקדם בדרגות, ככול שתתקדמו כל תקבלו יכולות ונשקים טובים יותר ותהפכו לכוח בלתי מנוצח.

  כל הפרטים על הקול אוף דיוטי החדש: מלא טריילרים מגניבים, מלא קטעי אקשן אפיים ופומפוזיים ומלא גימיקים למולטיפלייר. לוחמה מודרנית זה אנדרסטייטמנט

  זה התחיל בשורה של אסונות: ג'ייסון ווסט ווינס זמפלה, שניים מהעובדים הותיקים והבכירים ביותר בסטודיו הפיתוח Infinity Ward, פוטרו, בעקבות ניסיון לעבור לאקטרוניק ארטס, המתחרה הוותיקה. העיניין כולו התנפח למימדים עצומים, כשהתברר שזהו סיפור רב הסתעפויות, מזימות, קונספירציות ותביעות הדדיות ופגע בשמה הטוב של אקטיוויז'ן ושל Inifinity Ward. מיד לאחר מכן צצו כל מיני אנליסטים ומומחים כאלו ואחרים שהעריכו כי זהו סופה של סדרת קול אוף דיוטי תחת ידיה של Infinity Ward.

  חודשים רבים עברו בשקט יחסי על Infinity Ward, ששקדו בשקט בשקט על הכותר הבא בסדרת Modern Warfare תחת מותג קול אוף דיוטי. כל זאת חרף העקיצות הברורות מצד אלקטרוניק ארטס. זו עשתה הכל על מנת להשמיץ את Modern Warfare 3 ולהאדיר את באטלפילד 3 המקביל.

  ואז, רק כמה ימים בודדים לפני החשיפה הרשמית של Modern Warfare 3, מגזין Kotaku פרסם הדלפת ענק עם תמונות ופרטים ראשוניים על הכותר. בצעד מרשים, אקטיוויז'ן מינפו את הרעש שעשתה ההדלפה לפרסום של ארבעה סרטונים רשמיים והכרזה רשמית מיד לאחר הדליפה. הסרטונים הראשונים אישרו את מה שכולם חשבו, אבל לא רצו להגיד: Modern Warfare 3 הוא גרסה "מוגדלת" של הכותרים הקודמים בסדרה: אקשן פומפוזי, אפקטים מוגזמים, הפקה קולנועית ברמות ששמות את הוליווד בכיס הקטן, מרשים יותר, היפראקטיבי יותר וטראשי יותר.

  ועל רגל אחת, רבותיי, זוהי תמצית סדרת קול אוף דיוטי כולה. כן, אפשר לצפות לחידושים בכותר הבא, כן, אפשר לקוות לשיפורים במשחקיות, אבל אם מישהו מצפה לכיוון מפתיע, מקורי, מגוון, או ריאליסטי יותר - שידע שלקול אוף דיוטי אין דבר וחצי דבר עם המושגים האלה.

  אקשן היפראקטיבי

  כבר על פי סרטוני המשחקיות מהקמפיין העלילתי ניתן לראות שאנחנו שוב חוזרים לאותם משימות אקשן מוגזמות וחסרות כל בסיס הגיוני או קשר למציאות. למשל, בסרטון אחד ראינו איך בפחות מ-10 דק' של משחקיות הדוקה הספקנו לצלול בין שדה מוקשים ימי, לעלות לפני הים, להשתלט על צוללת, להשתתף במרדף על גבי סירת מנוע תוך כדי שמטוסים מפגיזים את הספינות שמסביב, לעלות על מסוק ולחפות על שאר אנשי הצוות.

  זה מוגזם, זה חסר כל קשר למציאות וזה טפשי. אבל האמת? זה בדיוק מה שאנחנו אוהבים בסדרת קול אוף דיוטי. כל הכיף בסדרת קול אוף דיוטי זה ה"מגניבות" שלה. הכיף שבלעשות את כל השטויות והקלישאות מסרטי האקשן האמריקאים - רק גדול יותר ומוגזם יותר. כמה מחברי מצוות גיימר יחלקו עלי, אך לדעתי, זה בדיוק מה שאנחנו מחפשים. זה פאקינג גיימינג! זה אמור להיות כיף ומטופש! ויוצרי קול אוף דיוטי מודעים לכך.

  לכן העלילה היא המשך ישיר לזו של Modern Warfare 2 - רק בקנה מידה גדול יותר ודרמטי יותר. כצפוי, הפדרציה הרוסית ממשיכה בפשיטתה אל עבר ארצות המערב, עד כדי התפתחות של מלחמת עולם שלישית. זה אומר שנזכה לזרוע הרס, או למנוע זריעת הרס, זה לא באמת משנה, במדינות המשפיעות והמפורסמות ביותר בעולם המערבי, ביניהן צרפת, גרמניה, אנגליה וניו יורק.

  לא רק שהעלילה לא פורטה יותר מדי, אם תרשו לי להיות כנה לרגע, היא גם לא מעניינת אותי יותר מדי. אפשר לסמוך על כותבי העלילה שהיא מכוונת לחלוטין ליצירת כמה שיותר קטעי אקשן דחוסים וספינים עלילתיים שסוחטים את כל בלוטות האדרנלין של השחקן, או מה שזה לא יהיה שמייצר אדרנלין.

  גם בסיס המשחקיות של הקמפיין לא ישתנה, ויציג משימות כגון "חסל את X", "תגיע למיקום Y" ו"תשרוד מספיק זמן במיקום Z". גם הפעם, כמו תמיד, השחקן לא יצטרך לשאת בעול של מלחמת עולם לבד על כתפיו הוירטואליות ויצטרפו אליו שחקנים בשליטת המחשב. חוסר מקוריות כבר אמרנו?

  קשובים לקהילה

  השינויים שכן נזכה לראות מתבטאים בעיקר במצב מרובה המשתתפים. ראשית, Infinity Ward שכרה את שירותיו של mapMonkey, צוות בקרת איכות המורכב מחבורת "חיות מולטיפלייר" שכל תפקידם הוא למצוא פירצות כאלו ואחרות ב-20 המפות שהמשחק יציע.

  בנוסף, מובטח כי השינויים במשחק מרובה המשתתפים מבוססים על משוב השחקנים, ובוצעו שינויים רבים לא רק באיזון ובגישה למשחקיות, אלא גם בפרטים קטנים, כגון הסרת האפשרות להשתמש ברובה ציד כנשק משני. למשחק תהיה גם אינטגרציה מעורפלת עם פייסבוק, שכנראה לא נדע מה היתרונות שלה עד שנראה אותה עובדת במשחק עצמו. לפירוט נרחב יותר על מצב המולטפלייר, בדקו את הכתבות שלנו על הנושא כאן בגיימר, אבל אל תצפו לשינויים מרחיקי לכת.

  מה שכן, מוד אחד אמור לעבור שידרוג מהותי מ-Modern Warfare 2. זהו אותו מוד הישרדות זכור לטוב הנקרא Spec Ops, בו השחקן משחק לבד או עם שחקן נוסף בו הוא שורד מול גלים של אויבים ותוך כדי גם אמור לבצע משימות שונות. זה נשמע מגניב והכל, אבל אוהבי משחקיות הקו-אופ עלולים להתאכזב, שכן זהו מצב הקו-אופ היחיד של המשחק.

  אה, ועוד אנקדוטה שבוודאי תשמח כמה שחקנים: בגרסת המחשב האישי יזכו השחקנים לאופציית שרתים ייעודיים! וזהו, פחות או יותר.

  "סתם" עוד כותר בסדרת קול אוף דיוטי

  אלא אם כן המציאות חזקה מעשרות מיליוני שחקנים ועשרות דוחות של מומחים, ב-8 בנובמבר הקרוב הולך לצאת אחד מהמשחקים הכי נמכרים אי פעם, ואחד ממשחקי המולטיפלייר הפופולרים בכל הזמנים. מה זה אומר על הכותר עצמו? האם זה אומר שהוא הולך להציג משהו שעוד לא ראינו? האם זה אומר שהוא הולך להיות חדשני, מתקדם או מעניין יותר מהכותרים האחרים ברשימת הכותרים הפופולריים ביותר בכל הזמנים? ההפך הגמור מכך.

  להזכירכם, בראש רשימת רבי המכר נמצאים, איך לא, Black Ops ו-Modern Warfare 2, שני הכותרים הקודמים תחת מותג קול אוף דיוטי. גם הם, עם כל המעלות שלהם, לא הציגו שינויים מרחיקי לכת, אלא היו כותרי שיפור נוסחה שעשו את מה שכותר חדש בסדרת קול אוף דיוטי יודע לעשות: לעשות את הכל מרשים יותר, גדול יותר ומהיר יותר. גם Modern Warfare 3 הולך להיות כזה, עם שידרוג מאסיבי למנוע ה-IW3 המיושן ועם תקציבים שלא הרבה משחקי וידאו זכו להם. אז רק עוד קצת יותר מחודשיים, והוא מגיע. איך שזה נראה עכשיו, Modern Warfare 3 הולך להיות "סתם" עוד כותר בסדרת קול אוף דיוטי, על כל המשתמע מכך. וזה, "סתם" ככה, מסתמן כאחד הדברים הכי טובים שיקרו השנה.

  מולטיפלייר: yes
  פלאטפורמה: PC
  מוציא לאור: Activision
  שפות: Multi-Language
  אתר בית: ליחצו כאן
  תאריך יציאה: 08 נובמבר 2011
  דרישות מערכת: Here
  שפות במשחק
  English, French, German, Polish, Russian, Japanese, Spanish.

  המוצר יישלח לכתוב האימייל
  המוצר יישלח בין 5 דקות עד שעתיים ממועד ההרכישה
  המוצר יישלח לאחר שהתשלום אומת על-ידי המערכת
  המוצר זמין להזמנה מיידית

  לשאלות נוספות אתם מוזמנים לפנות אלינו בצ'אט התמיכה
  או ליצור איתנו קשר דרך דף הקשר שלנו. כאן

  ביקורות משתמשים
  assassinoflords
  רוכש מאומת
  5 ביקורות
  Mar 13, 2018 21:00
  Amazing game!
  I loved this game as it was one of the first call of duty games where i wasnt a "noob" so to say, and to look back on times I was looking for a place to find it for cheap, shortly after i found this site, i thought this was a scam, why would a 60$ game be so cheap for steam, but i decided to risk it and try out gamingdragons.com

  Believe it or not it worked! thanks a lot and i will be using this sight again :D
  האם הביקורת עזרה לך?
  כן
  לא
  0 / 0 משתמשים נעזרו בביקורת זו
  rikairchy
  14 ביקורות
  Jan 03, 2017 10:19
  Great gameplay
  This game was awesome to play. I can't wait for a 4, should they make it.
  האם הביקורת עזרה לך?
  כן
  לא
  0 / 1 משתמשים נעזרו בביקורת זו
  dko70
  רוכש מאומת
  2 ביקורות
  Dec 11, 2016 11:37
  Good GAme
  Balanced and better as MW2, Just buy it its the UNCUT VErsin. on steam "RoW". I recommend the MW3...
  http://steamcommunity.com/id/DKo70
  האם הביקורת עזרה לך?
  כן
  לא
  1 / 1 משתמשים נעזרו בביקורת זו
  luiseum
  רוכש מאומת
  15 ביקורות
  Feb 13, 2016 20:20
  wooo
  Hey guys this is a best seller in the world of first person game I'm personally a fan of this saga in full and for me is the best title with diferenciasobre other great titles like Medal of honor.grafico good battelfield perfect gameplay and a ivresion in the brutal game. I recommend this game to all absolutely.
  האם הביקורת עזרה לך?
  כן
  לא
  1 / 1 משתמשים נעזרו בביקורת זו
  flerrox
  39 ביקורות
  Sep 19, 2015 22:29
  Don't call it Call of Duty...
  It does have the same graphic as Modern warfare 2 it has bad online-maps.
  Story-mode/plot: It finishes the storyline of the Modern Warfare series and it really is ridiculous.. the last act and the final scene... What the hell is wrong with you guys?-> means a bad ending of the story.
  Multiplayer-mode: Match starts after some kills I will die and then?, I will spawn in front of an enemy not 100m in front of him, so that he has to be lucky to notice and kill me, no right 1m in front of him. And then I will spawn there at the exactly same position again-,-. And then? exactly I spawn 1m behind him so that i can kill him!!!!.. I mean what the fu...hell is wrong with this game.. It hasn't happend once it does happen many times.
  the only good aspects in this game are infected and the coop missions....
  האם הביקורת עזרה לך?
  כן
  לא
  0 / 6 משתמשים נעזרו בביקורת זו