Deus Ex: Human Revolution - Directors Cut - Steam

Deus Ex: Human Revolution - Directors Cut cd key
-59%
₪84.31
₪34.66
Metacritic Score:
N/A
הפעלה והורדה דרך Steam כל הפרטים יימסרו לאחר הרכישה
 • ז'אנר פעולה, משחקי תפקידים
  מולטיפלייר ללא
  תאריך יציאה 23 אוגוסט 2011
  דירוג
  מפיץ N/A
  אין עדיין ביקורות
  במלאי יישלח תוך 5 דקות עד שעתיים
  הוסף למועדפים
  קבלו 17 קריסטלים עם מוצר זה

  גרסאות נוספות

  הכותר השלישי בסדרת המדע בדיוני העתידנית קמעה חוזר לשורשי האירועים של הכותר הראשון, וככזה, מציג מנגנון בחירה שנותן לשחקן לקבוע בעצמו את סגנון המשחקיות. קבלו את עתיד משחקי המחשב על פי איידוס

  אי אפשר לפתוח כתבת בקרוב על משחק חדש בסדרת Deus Ex בלי להזכיר את הכותר הראשון בסדרה, בעיקר כשהמשחק הנוכחי למעשה הוא פריקוול לכותר הראשון, ומנסה להיות היורש הרוחני והסגנוני שלו.

  גילוי נאות: אני די פאנבוי של דאוס אקס. הכותר הראשון בסדרה הוא אחד מהמשחקים האהובים עלי, ולטעמי אחד המשחקים הכי טובים שיצאו אי פעם למחשב האישי. החוויה שהמשחק הציג בשעתו הצליחה לשאוב את השחקן לתוכה כמו שאף משחק לא הצליח עד אז. הבחירה החופשית העצומה של השחקן והשילוב הכבד של משחקי תפקידים לתוך משחקיות האקשן מגוף ראשון אפשרו הרחבה של הסגנון האישי וגיוון המשחקיות באופן שאף משחק מחשב לא הצליח לשחזר עד היום. ואני לא מתחיל לדבר בכלל על האווירה והעלילה, שהיו מהטובות שחוויתי על כל מדיה שהיא.

  כש-Invisible War, הכותר השני בסדרה, יצא, הוא אכזב רבים. המפתחים זנחו את הרבדים העמוקים, הן של העלילה והן של המשחקיות, והתמקדו ביצירת אקשן רדוד ופשוט, שלא הצליח לסחוף כמו קודמו או כותרים אחרים שיצאו באותה תקופה. אני אישית נהנתי ממנו, על אף רמת האיזון והעיצוב החובבנית. התלהבנו ממנו בביקורת כאן בגיימר, ואפילו עידן זיירמן מצא, בסופו של דבר, דברים טובים להגיד עליו.

  העתיד על פי איידוס

  מאז שהוכרז בשנת 2007, סקוור אניקס המפיצה ואיידוס המפתחת עושים הכל על מנת לסמן את המשחק כדבר הגדול הבא ולתת להייפ של הסדרה להפיץ את הבשורה. כמו שזה נראה עד עכשיו, זה עובד להם מצוין. נכון לעכשיו, דאוס אקס צפוי להיות אחד הכותרים המוצלחים של 2011. בעקבות כשלונו (היחסי) של Invisible War, איידוס חייבים להציג משחק עמוק, מושקע ומהנה במיוחד אם הם רוצים לעמוד בציפיות של המעריצים, וכנראה גם של עצמם.

  על מנת לעמוד בציפיות האלו, באיידוס ניגשו לפיתוח המשחק בכוונה להתחקות אחר המאפיינים שהפכו את הכותר הראשון למוצלח, ולהתאמתם לסטנדרטים של ימינו.

  ראשית, היוצרים והכותבים הקפידו שהעלילה תיסוב סביב סוגיות מוסריות-חברתיות הלקוחות מעולם המדע והמד"ב כגון טרנס הומניזם, הקצנת הפערים החברתיים בין עשירים לעניים, השפעה של חברות ענק על השלטון ועוד.

  אם לצטט את הטריילר המרהיב, "השנה היא 2027, וזוהי עת של תמורות וקדמה טכנולוגית אדירה. זוהי גם תקופה של כאוס וקונספירציות". העלילה מתרחשת 25 שנים לפני מאורעות הכותר המקורי. הגיבור הראשי הוא אדם ג'נסן, לוחם SWAT לשעבר שנלקח לאבטח בחברה שמתמחה ב... איך נתרגם את זה? הנדסת אנוש, פשוטו כמשמעו. כן, כן, מסתבר שכבר בשנת 2027 יבוצעו ניתוחים המיועדים להנדס מחדש ולשלב טכנולוגיה בגופם של בני אדם. כשגיבורנו נפגע בהתקפה של כוחות מיוחדים על ביניין החברה בו הוא איבטח, הוא עובר סדרת ניתוחים "הנדסיים", שמהווים את התירוץ לכוחות המיוחדים שיהיו לו במהלך המשחק.

  לאחר שאדם מתעורר עם השינויים שביצעו בו, בעודו חלש ומבולבל, הוא נחשף בעל כורחו לשרשרת קונספירציות ומאבקי כוחות. משם אדם נסחף למקומות שונים בעולם על מנת לנסות לפתור את התעלומה ששינתה את חייו. אדם לא יודע מי בעדו, על מי ניתן לסמוך ומה המניעים של האנשים שרוצים, כך נדמה, לעזור לו. הדמויות עליהם אדם יסמוך והדרכים בהם הוא יבחר ללכת ישנו ויעצבו את העלילה. האווירה תהיה אווירה של חוסר בטחון ולחץ תמידי, בלי שאדם יודע האם הוא הרודף או הנרדף.

  זהו יום הבוחר

  Human Revolution הוא בהגדרה משחק אקשן תפקידים שמנסה לפתח את בסיס המשחקיות של Deus Ex הראשון. ככזה, נושא הבחירה הוא מה שאמור להפוך את Human Revolution למעניין וייחודי, ולהבטיח את מקומו כיורש ראוי לכותר המקורי. לכן, מלבד הבחירות הכלליות שישפיעו על העלילה עצמה, כגון האם לסמוך על דמות כזו או לבגוד בדמות אחרת, יהיו גם בחירות מינוריות יותר, שיתבטאו בעיקר בסגנון המשחקיות.

  לדוגמה, בשלב כלשהו במשחק השחקן יתבקש לדבר עם אחת הדמויות שנמצאת במועדון. בשביל להיכנס אל המועדון הוא יצטרך לעבור את השומר בכניסה. הוא יוכל לעשות זאת במספר דרכים שונות. הוא יוכל לגשת לשומר, לפנות אליו ולשכנע אותו לעבור, הוא יוכל להמשיך לחקור את הסביבה ובסופו של דבר לגלות מאוורר מוסתר ולחדור למועדון דרך מערכת האוורור, והוא יוכל, איך לא, פשוט להתעמת איתו פיזית. אם חורשים את הסביבה מגלים גם דרך להיכנס דרך מערכת הביוב. איזה כיף.

  חלק מהגדולה של דאוס אקס המקורי הייתה שגם בפרטים הכי קטנים הוא אפשר בחירה מרובה. אם זכרוני אינו מטעה אותי, השחקן יכל לפתוח קופסה נעולה בארבע דרכים שונות: הוא יכל לשבור אותה, לנטרל את מנגנון הנעילה שלה, למצוא את הקוד ולהכניס אותו למנגנון, או פשוט לפוצץ אותה.

  אני לא יודע מה לגבי קופסאות נעולות, אך גם הפעם מבטיחים לנו גיוון וחופש בחירה גדול. זה יתבטא באפשרות לקרבות פנים אל פנים, או בעזרת חפצים שנמצאים בסביבה. גם מערכת הפריצות למכשירים שודרגה, ועכשיו היא בעצם מציגה מיני-משחק השואב השראה ממשחקי האקינג.

  נשאר עוד קצת יותר מחודש עד ש-Human Revolutions יצא. האמת, הכי קל להיות סקפטי. לומר "הוא בחיים לא ישתווה למקור". ואפילו שזה נכון ב-95%, זה לא משנה. מה שמשנה הוא, כמה השקיעו בו הפעם, וכמה ניסו ליצור משחק שעומד בזכות עצמו ולא בצל של קודמיו. אם הוא יצליח לממש את ההבטחות שהוא מבטיח, אם האלמנטים שחזרו מהמשחק הראשון בסדרה יבוצעו כהלכה, אם הוא לא ייפול לקלישאות ואם הוא יהיה כיפי ומתוחכם בזכות עצמו ואם ואם ואם... בוא פשוט נקווה שאנשי איידוס יודעים מה הם עושים, ואת כל הספוקלציות, ההערכות והקונספירציות נשאיר למשחק עצמו.

  הכותר יצא ב-26 באוגוסט, לאקס בוקס 360, לפלייסטיישן 3 ולמחשב האישי.

  מולטיפלייר: no
  פלאטפורמה: PC
  שפות: רב שפות
  אתר בית: ליחצו כאן
  תאריך יציאה: 23 אוגוסט 2011
  דרישות מערכת: Here
  שפות במשחק
  English, French, German, Italian, Japanese, Polish, Spanish

  המוצר יישלח לכתוב האימייל
  המוצר יישלח בין 5 דקות עד שעתיים ממועד ההרכישה
  המוצר יישלח לאחר שהתשלום אומת על-ידי המערכת
  המוצר זמין להזמנה מיידית

  לשאלות נוספות אתם מוזמנים לפנות אלינו בצ'אט התמיכה
  או ליצור איתנו קשר דרך דף הקשר שלנו. כאן