The Sims 3 - Origin

The Sims 3 cd key
-79%
₪168.67
₪36.01
Metacritic Score:
8.6 / 10
הפעלה והורדה דרך Origin כל הפרטים יימסרו לאחר הרכישה
 • ז'אנר משחקי תפקידים, הרפתקאות
  מולטיפלייר ללא
  תאריך יציאה 3 פברואר 2009
  דירוג
  מפיץ N/A
  4 ביקורות משתמשים
  במלאי יישלח תוך 5 דקות עד שעתיים
  הוסף למועדפים
  קבלו 18 קריסטלים עם מוצר זה

  הרחבות

  -54%
  ₪63.23
  ₪29.26
  -34%
  ₪168.67
  ₪111.31
  -69%
  ₪126.49
  ₪38.80
  -63%
  ₪84.31
  ₪30.82
  -70%
  ₪84.31
  ₪25.63
  -69%
  ₪168.67
  ₪51.55

  מציאותי יותר, דמויות מגוונות במשחק החדש 700 מיליון אפשרויות ליצירת דמויות שנראות מציאותיות יותר, בעלות דפוסי התנהגות ומסוגלות לטייל בשכונה ולפגוש חברים
  מכוריה-Sims, שימו לב: המשחק השלישי בסדרה יגיע ב-2009, ויציע מנוע משחק חדשלגמרי. זוהי לא עוד חבילת הרחבה, אלא הדבר האמיתי. The Sims 3, המשחקהשלישי בסדרת המשחקים הפופולארית ביותר בעולם, נחשף היום (ה') באופן רשמיעל ידי EA.
  המשחק יציג מספר חידושים מלהיבים, שיענינו את חובביהסדרה, ואולי אפילו יגרמו לכל אלה שעד עתה נמנעו מ"בית הבובות הוירטואלי"לקחת סיבוב בעולמם של הסימס, שלדברי EA יקפצו במשחק השלישי ל"דור הבא".
  בא לשכונה סים חדש!
  החידושהראשון, שכבר נחשף לפני מספר ימים, הוא הימצאותה של סביבת משחק גדולהופתוחה. אמנם לא יהיה מדובר, כך נראה, בעיר ענקית בסגנון Grand TheftAuto, אך הסימס שלכם כן יוכלו סוף סוף לצאת מהבית ולטייל בשכונה שלהם.אפשרויות המשחק יכפילו את עצמם ברחבי השכונה, כאשר בכל רגע נתון הדמותתוכל להתקל בחברים, אוייבים, או פשוט לטייל לכיוון הפארק העירוני כדילפגוש חברים חדשים.
  גם מערכת יצירת הדמות עוברת שיפוץ מאסיבילקראת המשחק החדש. מערכת Create-a-Sim החדשה תאפשר לכם ליצור דמויותמציאותיות ומגוונות יותר מאי-פעם. גם אחרי שתסיימו לעצב את הדמות שלכם,העסק לא יסתיים: מערכת האישיות החדשה תבקש מכם לבחור חמישה דפוסי התנהגותקבועים, לפיהם הסים החדש שיצרתם יקבל אופי ייחודי משלו.
  גםמערכת יצירת הדמויות וגם מערכת האישיות עתידות להיות מורכבות ומשוכללותיותר מבמשחקים הקודמים (נתון מרשים כשלעצמו), ויוכלו לעזור לכם ליצור מעל700 מיליון צירופים לדמויות סימס שונות ומשונות, אם רק תמצאו את הזמןלעשות את זה.
  עצבו בית חלומות עד הפריט האחרון
  הוסיפולזה גם את מערכת כלי העיצוב של המשחק, שמאפשרת למעשה לאפיין כל פריט ופריטוכך לעצב לסימס שלכם את בית החלומות (או אחוזת הסיוטים, במידה ואתם לאמחבבים אותם במיוחד), שגם תזכה לשדרוג רציני, ותקבלו חווית סימסאולטימטיבית.
  "המנוע החדש, והטכנולוגיה המוטמעת ב-Sims 3,מתוכננים כדי לפתוח את הדמיון של השחקן בעזרת סימס מציאותיים לגמרי עםאופי משלהם, ושכונה חיה ונושמת שהם יוכלו לגלות", אומר בן דל, מפיק המשחק:"השחקנים הולכים להיות נרגשים מאוד מרמת המציאות הגבוהה ב-Sims 3!"
  ביןאם אתם מחובבי הסדרה או לא, קשה שלא להתרשם מההצהרות של EA לגבי המשחק הבאבסדרה, שנראה שהולך על נוסחת "אם זה לא שבור, אין צורך לתקן את זה" ובמקוםלנסות להמציא חווית משחק חדשה לחלוטין רק ישדרג וישפר את החוויה הנוכחיתוהמוכחת בעזרת מנוע המשחק החדש וסביבת המשחק הגדולה יותר.

  מולטיפלייר: no
  פלאטפורמה: PC
  שפות: רב שפות
  אתר בית: ליחצו כאן
  תאריך יציאה: 3 פברואר 2009
  דרישות מערכת: Here
  שפות במשחק
  English, French, German, Italian, Japanese, Polish, Spanish

  המוצר יישלח לכתוב האימייל
  המוצר יישלח בין 5 דקות עד שעתיים ממועד ההרכישה
  המוצר יישלח לאחר שהתשלום אומת על-ידי המערכת
  המוצר זמין להזמנה מיידית

  לשאלות נוספות אתם מוזמנים לפנות אלינו בצ'אט התמיכה
  או ליצור איתנו קשר דרך דף הקשר שלנו. כאן

  4 ביקורות משתמשים
  mark-i3ncs
  רוכש מאומת
  4 ביקורות
  Feb 27, 2017 18:07
  The Sims 3
  Im Gegensatz zu The Sims 2 ein wirkliche weiterentwicklung, meine Frau liebt es ich kann es nur weiterempfehlen.
  האם הביקורת עזרה לך?
  כן
  לא
  0 / 0 משתמשים נעזרו בביקורת זו
  jessica-vnp8s
  4 ביקורות
  Jan 26, 2017 09:33
  Simply the best
  Hands down Sims 3 is simply the best sims by far. I know that they took away a lot of features from sims 2 but I feel they gave us back so much more. I love this game and with the million mods out there for it, why would you play anything else.
  האם הביקורת עזרה לך?
  כן
  לא
  0 / 0 משתמשים נעזרו בביקורת זו
  jussikka
  רוכש מאומת
  1 ביקורות
  Feb 26, 2016 20:36
  The Sims3
  Nice and addicting game for all ages. It's both more of a role-playing game than it's ever been before, and more of a design game than it's ever been before. It may suffer a few glaring compromises, but it's an essential play for anyone with an interest in what videogames can achieve outside of a targeting reticule.
  האם הביקורת עזרה לך?
  כן
  לא
  0 / 0 משתמשים נעזרו בביקורת זו
  rafalpyszko
  רוכש מאומת
  1 ביקורות
  Dec 28, 2015 23:47
  The Sims 3
  It is funny, interesting, creativ and edukating game for both small and older kids. You kan be creativ for fun or play game much more realistic anf make you sim familly living their live like your ovn. Everybody kan play this game.
  האם הביקורת עזרה לך?
  כן
  לא
  0 / 0 משתמשים נעזרו בביקורת זו